Tym razem podziękowania z naszej strony:

Organizatorzy II Jesiennego ogólnopolskiego Spływu Kajakowego na Nysie Łużyckiej serdecznie dziękują dla Starosty powiatu Zgorzeleckiego za bardzo duży wkład pracy i pomoc w organizacji spływu Nysa Łużycka 2011. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się dalej rozwijać, a spływ będzie imprezą na stałe wpisaną w kalendarz powiatu zgorzeleckiego. Liczymy na to, że następne spływy będą pod patronatem państwa, czego sobie i Wam serdecznie życzymy - jeszcze raz serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą owocną  współpracę.

Prezes Stowarzyszenia
Mirosław Lelek

Dostaliśmy od uczestników podziękowania  za organizację II Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego rzeką Nysa Łużycka.
Porajów - Pieńsk:
 

Serdeczne podziękowania za wspaniałą zabawę na II Jesiennym Spływie Nysą Łużycką :) Niezmiernie miło było Was poznać :) Mam nadzieję, że niedługo znów się spotkamy na jakiejś rzece :) Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na nasze imprezy :)

Agata "DAMA w kajaku" - ŚKTK Neptun

Dostaliśmy od uczestników podziękowania  za organizację spływu Mors 2011:

To był naprawdę fantastyczny spływ. Szczególnie atrakcyjne było pływanie rzeką Czerną. Fantastyczna atmosfera, życzliwość i opiekuńczość organizatorów i piękna pogoda sprawiły, że zapadnie on na długo w pamięć uczestników.

Kieruję serdeczne podziękowania do ekipy kierującej spływem jak też do miłych członków "SZRONU", którzy dołożyli wiele pracy i serca aby wszyscy czuli się jak w rodzinnym kręgu.

Pozdrawiam serdecznie Kazimierz Gorczycki

Jeśli nic mi nie przeszkodzi to z całą pewnością wybiorę się na ten spływ w przyszłym roku (może zabiorę innych entuzjastów kajakarstwa) 

Kochani Organizatorzy Cudownego Spływu!

Serdecznie dziękujemy Wam za ostatni weekend, pełen emocji, dobrej szybkiej wody, wypełniony spotkaniami z przyjaciółmi.
Cieszymy się, że mogliśmy gościć u Was, poznać niesamowitą Czerną (chciałabym troszkę dłużej z nią poobcować, ale cóż - nie starczyło umiejętności), przepłynąć się po raz pierwszy w życiu Bobrem i nacieszyć niesamowitą organizacją Waszej Imprezy. Mamy nadzieję, że będziemy mogli jeszcze nie raz wspólnie popływać. Nie mam maili do wszystkich, którzy tworzyli tę MORSową imprezę, więc podziękujcie w moim imieniu Eli, Marylce, Asi, Mirkowi, Sławkowi-komandorowi i innym, których trudno nawet
wymienić. Podziwialiśmy sposób, w jaki mieliście dopięte wszystkie organizacyjne sprawy, to było dla nas bardzo cenne doświadczenie - można się od Was uczyć.

Piszę dopiero dziś, bo powrót do domu zakończył się dopiero o 2 w nocy i potrzeba było dwu wieczorów, żeby odespać zmęczenie. Mam nadzieję, że uda się dziś zrobić galerię na picasie, żeby powspominać raz jeszcze minione chwile.Dziękujemy serdecznie za wspaniały spływ i cały weekend!

Kinga

(i Tomek)

 

Make a Free Website with Yola.