Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu i jego transportu. 

Stowarzyszenie Turystyki Wodnej „SZRON – CZERNA" skupia turystów zainteresowanych turystyką wodną, a w szczególności turystyką kajakową i żeglarską. Organizujemy imprezy turystyczne o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim, min. jesteśmy organizatorami Zimowych Spływów Kajakowych nad rzekami Bóbr, Kwisa i Czerna, organizatorami corocznych crossów rowerowych o puchar Burmistrza Żagania oraz współorganizatorami Ogólnopolskich Spotkań z Piosenką Turystyczną i Żeglarską

Organizujemy jedno i dwu dniowe spływy kajakowe po rzece Bóbr, Kwisa i Czerna. Spływy te organizowane są dla chętnych spędzenia czynnie wypoczynku sobotnio-niedzielnego od maja do końca września każdego roku. Nasz Klub mieści się w  stanicy wodnej przy ulicy Marii Konopnickiej nad rzeką Czerną w Żaganiu. Tam tez można zapisać się do klubu. 
Często uczestniczymy w ogólnopolskich spływach kajakowych.


Tyle w teorii, a tak praktycznie to robimy to co kochamy... spływać!!! Jest u nas świetna atmosfera, każdy poczuje się jakby był członkiem jednej wielkiej rodziny. Jest straaasznie wesoło i przyjemnie! U nas nie ma czasu na nudę.
---------------------------
Spotkania  odbywają się w każdy piątek od godziny 17:00 na stanicy wodnej przy ulicy Konopnickiej (na końcu, za torami, przy rzece Czernej) w ŻaganiuOprócz spływów po rzekach, odbywamy także treningi na basenie w Żarach doskonalące zachowanie się w sytuacjach problemowych - zdjęcia z treningu (<-kliknij)


Serdecznie zapraszamy!

Klub utrzymuje się ze składek członkowskich.

Administrator 

Prezentacja stowarzyszenia:

View more presentations from adonix. Aby powiększyć kliknij znaczek (4 strzałki) na pasku menu po prawej stronie.
Ponadto organizujemy rajdy rowerowe po Parku Mużakowskim i okolicach Żagania, rejsy żeglarskie po Zalewie Szczecińskim i Pojezierzu Mazurskim, spływy kajakowe rzeką Pliszką, Czerną, Kwisą, Obrą, Nysą Łużycką, Lubszą. Organizujemy wycieczki do Czech i w Karkonosze oraz inne w zależności od ilości chętnych wzięcia w nich udziału i ustalenia terminu wyjazdu.  

Make a Free Website with Yola.